Jakie spodnie dla puszystych?

Dobrze dobrane spodnie dla puszystych to podstawa. Od razu należy odrzucić za krótkie nogawki, zbyt obcisłe spodnie w udach, za szerokie w pasie. Te wszystkie detale mogą sprawić, że zamiast modnej, mamy źle ubraną kobietę. Długość spodni powinna sięgać jak najdalej za kostki, oczywiście tak, aby nie włóczyły się po ziemi. Rybaczki i modne w tym sezonie spodnie 7/8 zostawmy dla szczupłych dziewczyn. Takie modele optycznie skracają nogi i całą sylwetkę.

Jeśli chodzi o fason nogawek to najlepsze powinny być proste, delikatnie węższe ku dołowi. Dzwony, rurki, czy pumpy zwężane u dołu nie nadają się dla pań, które noszą rozmiar XXL. Aby odpowiednio wybrać spodnie, trzeba koniecznie dużo mierzyć. Do przymierzalni weźmy co najmniej dwie pary, aby sprawdzić nie tylko szerokość w pasie, ale również w udach. Spodnie dobrze leżące w talii, ale obcisłe w górnej partii nóg nie są dobrze wybrane. Lepiej wziąć szersze, a do nich pasek, niż nieestetycznie prezentować się w za ciasnych nogawkach. Można też wszyć mało widoczne zaszewki, zajmie się tym zakład krawiecki, który znajduje się niemal w każdej galerii handlowej. Jednak odradzamy spodnie typu oversize dla okrągłych kobiet. Mimo że mogą ciekawie prezentować się w sklepie lub w katalogu, to założenie takich spodni wiąże się z wizualnym podwyższeniem swojej wagi.

Aby optycznie wysmuklić nogi, należy wybierać spodnie w ciemnych kolorach. Nie musi to być czarny, ale żółte czy czerwone, mimo że modne tego sezonu, zdecydowanie odpadają. Ciemnogranatowe spodnie z obniżonym stanem wizualnie wyszczuplą uda każdej kobiecie. Panie o obfitych kształtach powinny odciągać uwagę swoim ubiorem od mankamentów urody, a przyciągać tam, gdzie chcą skupić uwagę innych osób. Dlatego można podkreślić pełny biust oryginalną bluzką z ciekawą aplikacją lub jasnym podkoszulkiem z delikatnym printem.

Pomysłem, który można rozważyć jest zakup bielizny wyszczuplającej. Niewskazane jest noszenie jej na co dzień. Jednak możemy mieć kilka par spodni, do których zakładamy specjalne majtki. Na rynku istnieją także wyszczuplające bluzki, tuniki i koszulki dla kobiet w rozmiarze XXL, ale również dla wszystkich, którzy chcą ukryć niektóre swoje mankamenty.